• Printerite remont

  • Arvutite hooldus

  • Toonerkassetid

  • Kontoritehnika hooldus ja müük

  • Koopiapaberi müük

Printerite remont, kontoritehnika hooldus, arvutite hooldus, toonerkassettid, koopiapaber                                                                                H2M Marketing
Paber

Kasutage kindlasti korralikku kopeerimiseks või printimiseks valmistatud paberit. Odava ja tolmuse paberi kasutamine ei tule odav, kui hoolduse ja remondi peale tuleb hiljem kulutusi teha. Paberitolm on abrasiivne ja kulutab trumleid ning veorattaid. Pehmest kummist veorattad hakkavad libisema ega haara korralikult paberit. Samuti ummistab paberitolm puhastussüsteemi.
Kuna paber liigub masinas läbi mitmete rullide vahelt, siis võib paberi külge jäänud kirja- või köiteklamber tõsiselt kahjustada masina osi. Kinnijäänud paberit eemaldades on lihtne kriimustada trumlit käekella või selle rihma pandlaga, aga ka sõrmes oleva kõrge sõrmusega.

Tooneri kulu

Peamiseks kulumaterjaliks kopeerimisel või printimisel on tooner. Mida rohkem on väljatrükil trükimusta, seda rohkem kulub ka toonerit. Kulu saab vähendada optimeerides pildi kontrastsust. Tooneri tarbimist suurendab pikka aega hooldamata masin või kulunud pilditrummel. Osadel printeritel on tooneri säästureziim.

Insekter Service OÜ
reg. nr. 11664772

Maakri 19/21
10145Tallinn

Tel: +372 6702 005
Mob: +372 52 31 087

E-mail: info@inservice.ee

MEIE HOOLITSEME SINU EEST
Aprillis ja Mais meie hoolitseme teie
tervise eest, aitame võidelda kevadväsimusega.
Anname teile ühe paki Actimeli.
Iga täidetud või uue kasseti ostimisel.

Tellimused tuuakse teile tasuta.
Infot küsi 6702 005, 5241 087

www.inservice.ee
info@inservice.ee
Lugupidamisega,
InSekterService OÜ
Maakri 19/21, 10145 Tallinn